#Bizi Tanıyın

1995 yılında halen hizmet vermekte olduğu Osmaniye ilinde kurulan firmamız medikal ve işitme alanlarında hizmet vermektedir. Türkiye’nin önemli tıbbi malzeme ve işitme cihazı şirketlerinin bayiliğini yapan şirketimizin hedefi her zaman daha iyisi olmaktır. Bu hedef doğrultusunda firmamız hizmet ve ürün yelpazesini genişletebilmek amacıyla ithalat yapmaya başlamıştır.

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetinin düşünerek attığımız her adımda hep bir adım ileriyi hedefledik. Bu doğrultuda yine bir hedefimizi gerçekleştirmek amacıyla tamamen milli duygularımız ile tüm adımları yerli üretim olan EKG Elektrod Kemerini ürettik. Ürünün ihracatını yaparak hem ülke ekonomimize katkı sağlamayı hem de yurt dışında ülkemizi tanıtabilmeyi hedefliyoruz. Gerek yurtiçi satış ekibimiz ile gerekse yurt dışı satış ekibimizle ülkemize katkı sağlama düsturunu kendimize borç bilerek bu yolda hali hazırda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

OSTİN Medikal LTD. ŞTİ. ‘ni sektörde ve EKG Elektrod Kemeri cihazı bazında marka yapmak. Müşteri memnuniyetini öncelik saymak.

MİSYONUMUZ

Medikal malzeme, işitme cihazları ve EKG Elektrod Kemeri’ne ihtiyacı olan müşterilerimize kaliteli ürün sunmak.

EKG Elektrod Kemeri hakkında bilgi almak için

İletişime Geç